  • Zoro # G802253694
/ea
Key Features
For Use With
Hobart Stero
Fits Brand
Hobart
Width
9 in
Type
Standard
Length
22.50 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Zoro #
G802253694
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
9 in
Length
22.50 in
Height
0.50 in
Details
Item
Inside Short Dishwasher Curtain
For Use With
Hobart Stero
Fits Brand
Hobart
Type
Standard
Description
Standard Inside Short Dishwasher Curtain,;22-5/8" X 9";Hobart;Stero