  • Mfr # 01-40827A-03602
  • Zoro # G802267233
Key Features
Weight
0.03 lbs
Length
4.3 in
Width
4 in
Height
1.1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
01-40827A-03602
Country of Origin
Germany
Dimensions
Length
4.3 in
Width
4 in
Height
1.1 in
Details
Weight
0.03 lbs
Description
With Indicator Knob, Bezel, And Screws ;Switch = (4) Screw Term, Star Type Stem, Flat Up 16A/600Vac;Berkel 827A