  • Zoro # G722884930
/ea
Key Features
Hand Painted
No
Plays Music
No
Construction Method
Handmade
Sculpture Type
Standing Gnome
Depth
4.7 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
493030
Zoro #
G722884930
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Depth
4.7 in
Width
4 in
Length
22.8 in