  • Zoro # G922372268
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Seat Color
Cream Black
Commercial Use
Yes
Overall Depth
31.5 in
Assembly Required
No Assembly Needed
Overall Width
29.9 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
556453
Zoro #
G922372268
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
31.5 in
Overall Width
29.9 in
Overall Height
26.8 in