  • Zoro # G022832938
Free Shipping & Returns
Key Features
Chair Depth
22.8 in
Modular
No
Product Type
Does Not Apply
UV Protective Finish
No
Chair Frame Material
Polypropylene
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
565202
Zoro #
G022832938
UPC #
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Chair Depth
22.8 in
Chair Width
23.6 in
Chair Height
31.3 in