  • Mfr # E34-208100-J01KIT
  • Zoro # G615404627
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
E34-208100-J01KIT
Country of Origin
Unknown
Description
Class 340 Meter, 120/208-240V, 100A, JIC Steel Enclosure, EZ-7, EZ-7 Ethernet Protocol, 3 Split-Core Current Sensors with 2V Output