  • Mfr # E20-208100-R-D-SCS
  • Zoro # G415399413
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
MFR #
E20-208100-R-D-SCS
Description
Class 200 Meter, 120/208-240V, 100A, NEMA 4X Enclosure, Pulse Output, Demand, 3 Solid-Core Current Sensors with 2V Output