  • Mfr # E20-2081600M-G-KIT
  • Zoro # G815399211
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
MFR #
E20-2081600M-G-KIT
Description
Class 200 Meter, 120/208-240V, 1600A, MMU Enclosure, Pulse Output, Green Class Net Meter, 3 Split-Core Current Sensors with 2V Output