  • Mfr # E34-2081600J06XSPKIT-NS
  • Zoro # G415397235
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E34-2081600J06XSPKIT-NS
Description
Class 340 Meter, 120/208-240V, 1600A, JIC Steel Enclosure, Modbus RTU, Modbus TCP/IP Protocol, Expanded Feature Pack - Load Control - Single Phase, No 2V Output Current Sensors Included