  • Mfr # E32-208200-JBACKIT-NS
  • Zoro # G215400364
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E32-208200-JBACKIT-NS
Description
Class 320 Meter, 120/208-240V, 200A, JIC Steel Enclosure, BACnet MS/TP Protocol, No 2V Output Current Sensors Included