  • Mfr # E32-208200-JRTU-SPSCS
  • Zoro # G315401322
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E32-208200-JRTU-SPSCS
Description
Class 320 Meter, 120/208-240V, 200A, JIC Steel Enclosure, Modbus RTU Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, 2 Solid-Core Current Sensors with 2V Output