Mfr # E20-208200-MSCS-NS
Zoro # G415400539
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
E20-208200-MSCS-NS
Country of Origin
Unknown
Description
Class 200 Meter, 120/208-240V, 200A, MMU Enclosure, Pulse Output, No 2V Output Current Sensors Included