  • Mfr # E20-208200-RSCS
  • Zoro # G715401458
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
MFR #
E20-208200-RSCS
Description
Class 200 Meter, 120/208-240V, 200A, NEMA 4X Enclosure, Pulse Output, 3 Solid-Core Current Sensors with 2V Output