  • Mfr # E50-208200-R05KIT-NS
  • Zoro # G015406313
Amps
200 A
Current Sensor Output
2 V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E50-208200-R05KIT-NS
Amps
200 A
Current Sensor Output
2 V
Protocol
EZ-7; BACnet IP
Phase
Three Phase
Description
Class 500 Meter, 120/208-240V, 200A, NEMA 4X Enclosure, EZ-7, BACnet IP Protocol, No 2V Output Current Sensors Included