  • Mfr # E50-2083200J05-SPKIT-NS
  • Zoro # G115396187
Amps
3200 A
Current Sensor Output
2 V
Protocol
EZ-7; BACnet IP
Phase
Single Phase or Two Phase
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E50-2083200J05-SPKIT-NS
Amps
3200 A
Current Sensor Output
2 V
Protocol
EZ-7; BACnet IP
Phase
Single Phase or Two Phase
Enclosure
JIC Steel
Description
Class 500 Meter, 120/208-240V, 3200A, JIC Steel Enclosure, EZ-7, BACnet IP Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, No 2V Output Current Sensors Included