  • Mfr # E34-2083200J04-SPKIT-NS
  • Zoro # G015404845
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-2083200J04-SPKIT-NS
Description
Class 340 Meter, 120/208-240V, 3200A, JIC Steel Enclosure, EZ-7, Modbus TCP/IP Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, No 2V Output Current Sensors Included