  • Mfr # E20-208400-R-G-KIT
  • Zoro # G215402856
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
MFR #
E20-208400-R-G-KIT
Description
Class 200 Meter, 120/208-240V, 400A, NEMA 4X Enclosure, Pulse Output, Green Class Net Meter, 3 Split-Core Current Sensors with 2V Output