  • Mfr # E34-208400-R02-X-KIT
  • Zoro # G515395971
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-208400-R02-X-KIT
Description
Class 340 Meter, 120/208-240V, 400A, NEMA 4X Enclosure, Modbus RTU, EZ-7 Ethernet Protocol, Expanded Feature Pack - Load Control, 3 Split-Core Current Sensors with 2V Output