  • Mfr # E20-480100-R-G-SCS-NS
  • Zoro # G615403378
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
E20-480100-R-G-SCS-NS
Country of Origin
Unknown
Description
Class 200 Meter, 277/480V, 100A, NEMA 4X Enclosure, Pulse Output, Green Class Net Meter, No 2V Output Current Sensors Included