  • Mfr # E34-480100-J06XSPKIT
  • Zoro # G415396047
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-480100-J06XSPKIT
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 100A, JIC Steel Enclosure, Modbus RTU, Modbus TCP/IP Protocol, Expanded Feature Pack - Load Control - Single Phase, 2 Split-Core Current Sensors with 2V Output