  • Mfr # E34-480100-J01KIT-NS
  • Zoro # G115404899
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
E34-480100-J01KIT-NS
Country of Origin
Unknown
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 100A, JIC Steel Enclosure, EZ-7, EZ-7 Ethernet Protocol, No 2V Output Current Sensors Included