  • Mfr # E32-480100-MEZ7-SPKIT-NS
  • Zoro # G415400584
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
E32-480100-MEZ7-SPKIT-NS
Country of Origin
Unknown
Description
Class 320 Meter, 277/480V, 100A, MMU Enclosure, EZ-7 Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, No 2V Output Current Sensors Included