  • Mfr # E32-480100-RBACSCS-NS
  • Zoro # G815401365
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E32-480100-RBACSCS-NS
Description
Class 320 Meter, 277/480V, 100A, NEMA 4X Enclosure, BACnet MS/TP Protocol, No 2V Output Current Sensors Included