  • Mfr # E34-480100-R04-SPSCS
  • Zoro # G715396761
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-480100-R04-SPSCS
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 100A, NEMA 4X Enclosure, EZ-7, Modbus TCP/IP Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, 2 Solid-Core Current Sensors with 2V Output