  • Mfr # E34-4801600J01XSPKIT
  • Zoro # G815397736
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E34-4801600J01XSPKIT
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 1600A, JIC Steel Enclosure, EZ-7, EZ-7 Ethernet Protocol, Expanded Feature Pack - Load Control - Single Phase, 2 Split-Core Current Sensors with 2V Output