  • Mfr # E32-4801600RBACKIT-NS
  • Zoro # G915402569
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E32-4801600RBACKIT-NS
Description
Class 320 Meter, 277/480V, 1600A, NEMA 4X Enclosure, BACnet MS/TP Protocol, No 2V Output Current Sensors Included