  • Mfr # E34-480200-R03-X-SCS-NS
  • Zoro # G515404352
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-480200-R03-X-SCS-NS
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 200A, NEMA 4X Enclosure, BACnet MS/TP, EZ-7 Ethernet Protocol, Expanded Feature Pack - Load Control, No 2V Output Current Sensors Included