  • Mfr # E34-480200-R06-X-KIT
  • Zoro # G115404783
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-480200-R06-X-KIT
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 200A, NEMA 4X Enclosure, Modbus RTU, Modbus TCP/IP Protocol, Expanded Feature Pack - Load Control, 3 Split-Core Current Sensors with 2V Output