  • Mfr # E20-480400-M-G-KIT-NS
  • Zoro # G615405051
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E20-480400-M-G-KIT-NS
Description
Class 200 Meter, 277/480V, 400A, MMU Enclosure, Pulse Output, Green Class Net Meter, No 2V Output Current Sensors Included