  • Mfr # E20-480400-J-D-KIT-NS
  • Zoro # G015405057
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E20-480400-J-D-KIT-NS
Description
Class 200 Meter, 277/480V, 400A, JIC Steel Enclosure, Pulse Output, Demand, No 2V Output Current Sensors Included