  • Mfr # E32-480400-MRTU-SPKIT-NS
  • Zoro # G815405844
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E32-480400-MRTU-SPKIT-NS
Description
Class 320 Meter, 277/480V, 400A, MMU Enclosure, Modbus RTU Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, No 2V Output Current Sensors Included