  • Mfr # E32-480800-MEZ7-SPKIT-NS
  • Zoro # G415405374
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E32-480800-MEZ7-SPKIT-NS
Description
Class 320 Meter, 277/480V, 800A, MMU Enclosure, EZ-7 Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, No 2V Output Current Sensors Included