  • Mfr # E50-480800-R03-N-KIT-NS
  • Zoro # G015402650
Current Sensor Output
2 V
Protocol
BACnet MS/TP; EZ-7 Ethernet
Phase
Three Phase
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
E50-480800-R03-N-KIT-NS
Current Sensor Output
2 V
Protocol
BACnet MS/TP; EZ-7 Ethernet
Phase
Three Phase
Amps
800 A
Description
Class 500 Meter, 277/480V, 800A, NEMA 4X Enclosure, BACnet MS/TP, EZ-7 Ethernet Protocol, Green Class Net Meter, No 2V Output Current Sensors Included