  • Zoro # G315452546
Key Features
Fixture Wattage
78W
Finish
Polished Nickel
Length
54.5 in
Material
Brass
Voltage
120V
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
1955-PN
Zoro #
G315452546
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Length
54.5 in
Height
4.625 in
Width
54.5 in
Details
Item
Chandelier
Fixture Wattage
78W
Finish
Polished Nickel
Material
Brass
Voltage
120V