  • Zoro # G915452502
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Height
13.5 in
Width
4.5 in
Fixture Voltage
120V
Finish
Polished Nickel
Body Material
Brass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
7900-PN
Zoro #
G915452502
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Height
13.5 in
Width
4.5 in
Assembled Depth
5.25 in
Length
4.5 in
Details
Fixture Voltage
120V
Finish
Polished Nickel
Item
Wall Sconce
Body Material
Brass
Watts
40W