  • Mfr # BLTT00-0625-20A3G
  • Zoro # G415386505
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BLTT00-0625-20A3G
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Thread Size
5/8"-11
Fastener Length
20 in
Head Dia.
2.425 in
Head Height
0.34 in
Description
Timber Bolts Partial Coarse Thread 5/8-11 x 20 in ASTM A307 Grade A Steel Hot Dipped Galvanized