  • Mfr # BTI-CAH2-610-4.2/B1
  • Zoro # G800398021
/ea
Key Features
Flange Style
Flanged
Thread Size
M6-1.00
Drill Bit Size
9.50 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
BTI-CAH2-610-4.2/B1
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Thread Size
M6-1.00
Drill Bit Size
9.50 mm
Flange Diameter
120.96 mm
Overall Length
14.86 mm
Hole Size
M9.50
Head Height
M0.76
Rivet Nut
Flange Style
Flanged
Grip Range
0.70 mm to 4.20 mm