  • Mfr # RR3B-ULDC24V
  • Zoro # G015279498
/ea
Key Features
Contact Form
3PDT
Current Rating
10A
Electrical Connection
Blade
Coil Voltage
24V DC
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
RR3B-ULDC24V
Country of Origin
Unknown
Details
Contact Form
3PDT
Current Rating
10A
Electrical Connection
Blade
Coil Voltage
24V DC