  • Mfr # NRAS1100-15A-AA
  • Zoro # G215670323
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
NRAS1100-15A-AA
Country of Origin
Unknown
Description
CIRCUIT BREAKER LEVER NRA Series, 15A, 1 Pole, 250V, Leaver style breaker.