Mfr # RR2BA-UAC240V
Zoro # G215279564
/eaKey Features
Current Rating
10A
Electrical Connection
Blade
Coil Voltage
240V AC
Contact Form
DPDT
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
RR2BA-UAC240V
Country of Origin
Unknown
Details
Item
Plug-In Relay
Current Rating
10A
Electrical Connection
Blade
Coil Voltage
240V AC