Mfr # RR2P-UDC24V
Zoro # G415279531
/eaKey Features
Coil Voltage
24V DC
Current Rating
10A
Electrical Connection
Pin
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
RR2P-UDC24V
Coil Voltage
24V DC
Current Rating
10A