  • Mfr # RR2BA-USAC120V
  • Zoro # G415279470
/ea
Key Features
Electrical Connection
Blade
Current Rating
10A
Coil Voltage
120V AC
Contact Form
DPDT
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
RR2BA-USAC120V
Country of Origin
Unknown
Details
Electrical Connection
Blade
Current Rating
10A
Coil Voltage
120V AC