Mfr # RH1B-UAC120V
Zoro # G615279300
/eaKey Features
Coil Voltage
120V AC
Current Rating
10A
Contact Form
SPDT
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
RH1B-UAC120V
Country of Origin
Unknown
Details
Item
Plug-In Relay
Coil Voltage
120V AC
Current Rating
10A