  • Mfr # B-12128-25
  • Zoro # G6619524
Free Shipping & Returns
Key Features
Inside Length
12 in
Inside Width
12 in
Inside Height
8 in
Material
Corrugate
Color
Kraft
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
B-12128-25
Country of Origin
United States
Dimensions
Inside Length
12 in
Inside Width
12 in
Inside Height
8 in
Outside Length
25 in
Outside Height
25 in
Outside Width
8 in