Cross Roller Bearing, Caged, No CRBC20030T1
  • Mfr # CRBC20030T1
  • Zoro # G108354590
Bore Dia.
200 mm
Outside Dia.
280 mm
Width
30 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CRBC20030T1
Bore Dia.
200 mm
Outside Dia.
280 mm
Width
30 mm