Cross Roller Bearing, Full Complement, No CRB30025C1
  • Mfr # CRB30025C1
  • Zoro # G308355892
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Bore Dia.
300 mm
Outside Dia.
360 mm
Width
25 mm
Roller Material
SUJ Steel
Type
Single Row
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
CRB30025C1
Country of Origin
Japan
Dimensions
Bore Dia.
300 mm
Outside Dia.
360 mm
Width
25 mm