Cross Roller Bearing, Mounting Holed, No CRBF11528ADUUT1
  • Mfr # CRBF11528ADUUT1
  • Zoro # G608355097
Bore Dia.
115 mm
Outside Dia.
240 mm
Width
28 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
CRBF11528ADUUT1
Bore Dia.
115 mm
Outside Dia.
240 mm
Width
28 mm