Cross Roller Bearing, Mounting Holed, No CRBFV11528ADUUC1
  • Mfr # CRBFV11528ADUUC1
  • Zoro # G208354612
Bore Dia.
115 mm
Outside Dia.
240 mm
Width
28 mm
Roller Material
SUJ Steel
Inner Ring Outside Dia. (mm)
139
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CRBFV11528ADUUC1
Bore Dia.
115 mm
Outside Dia.
240 mm
Width
28 mm