Cross Roller Bearing, Slim, No CRBS1308VUUC1
  • Mfr # CRBS1308VUUC1
  • Zoro # G508355845
Bore Dia.
130 mm
Outside Dia.
146 mm
Width
8 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CRBS1308VUUC1
Bore Dia.
130 mm
Outside Dia.
146 mm
Width
8 mm