Cross Roller Bearing, Slim, No CRBS1408AUUC1
  • Mfr # CRBS1408AUUC1
  • Zoro # G308355069
Bore Dia.
140 mm
Outside Dia.
156 mm
Width
8 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CRBS1408AUUC1
Bore Dia.
140 mm
Outside Dia.
156 mm
Width
8 mm